text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Liepos 7 dieną asociacijos „Kaimo svetainė“ nariai rinkosi lauko erdvėje eismo saugumo renginiui su policijos pareigūne Giedre Deveikiene. Pareigūnė Giedrė trumpai apžvelgė eismo saugumo statistiką tiek Lietuvoje tiek Raseinių rajone, labai buvo įdomu kada padaroma daugiausiai pažeidimų, avarijų ir kokiu laiku būna mažiausiai eismo įvykių. Taip pat parodė kaip taisyklingai nešioti atšvaitus ir kitas eismo saugumo priemones. Pasibaigus paskaitai kiekvienam dalyviui buvo padalinta įvairių atšvaitų ir atmintines transporto vairuotojams.

Už saugaus eismo priemones dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai ir pareigūnei Giedrei Deveikienei už įdomią paskaitą.

Tikimės, kad išgirsta eismo saugumo statistika, kartu prisimintos eismo saugumo taisyklės ir įvairūs klausimai ir atsakymai įpareigoja dar labiau laikytis eismo saugumo taisyklių kasdien.

Pirmininkė Irena Dapkuvienė