text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Šiltą birželio 15-osios pavakarę VO Šiluvos bendruomenės nariai rinkosi kultūros namų salėje į susitikimą su bendruomenių pareigūne Giedre Deveikiene, kuri susitikimo dalyviams pristatė suaugusiesiems skirtą mokomąją video medžiagą saugaus eismo tema. Pareigūnė taip pat pristatė seniūnijos kriminalinę suvestinę, priminė būti atsargiems ne tik keliuose, bet ir savo namų teritorijose, saugoti savo turtą, stebėti aplinką, pamačius nepažįstamus įtartinus asmenis nebijoti pranešti policijos pareigūnams. Susitikimo metu dalyviai atsakinėjo į pateiktus klausimus, gavo šviesą atspindinčių priemonių, kad keliuose būtų lengviau pastebimi ir saugesni. Kaip sakė Giedrė – stalčiuje gulintis atšvaitas neapsaugos jūsų, reikia jį dėvėti tinkamai.
Dėkojame bendruomenių pareigūnei Giedrei Deveikienei už ilgametį bendradarbiavimą, už suteiktas naudingas žinias ir laukiame kitų susitikimų.

Judita Stoškienė