text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Kaulakių kaimo bendruomenė rugpjūčio mėnesį įgyvendino savanoriškos veiklos projektą ,,Kaulakių kaimo gyventojų savanoriškos meninės ir sportinės veiklos aktyvinimas‘‘ , skirtas Savanorystės metams, finansuotas Raseinių rajono savivaldybės pagal priemonę ,, Stiprinti bendruomenių veiklą savivaldybėse‘‘ Pravedėme savanoriškos meninės – kūrybinės veiklos penkiadienį ir tradicinę šeimų meno – sporto šventę. Penkiadienio užsiėmimuose dalyvavo 32 dalyviai : 14 vaikų, 10 jaunuolių ir 8 suaugę įvairaus amžiaus. Jie kūrė ir padarė šventės dalyvio korteles, kvietimus, skelbimus ir informacines lenteles. Po savaitės sekmadienio popietę rinkosi į Kaulakių laisvalaikio ir sporto erdvę, kur vyko tradicinė šeimų meno – sporto šventė. Prie aikštyno ant tako vaikai ir jaunimas su kreida piešė savo svajones, o sporto aikštelėje vyko netradicinės sportinės rungtys : smiginis, bato mėtymas ir kliūčių ruožo varžytuvės su paspirtukais. Smiginio žaidimą laimėjo Remigijus Rimša, Albinas Renusas, Justas Valinčius. Bato mėtyme geriausiai sekėsi Remigijui Rimšai, Raimondui Dabkui, Ugnei Babininai, Jolitai Vaidelauskienei, Povilui Tamošaičiui ir Daliai Pocienei. Jiems dovanojome spec. prizus. Visiems kliūčių ruožo dalyviams įteikėme dalyvio medalius. Visi ant takų nupiešti piešiniai buvo spalvingi ir įdomūs. Komisija nutarė apdovanoti visus suvenyrais, skirtais piešimui. Palapinėje buvo organizuotos edukacijos: ,, Medaus saldainiai‘‘, ,,Gimtadienio atvirukas‘‘ ir ,,Ukrainietiškas galvos papuošalas‘‘ ir tradicinių ukrainietiškų patiekalų turgelis. Po to šokome linijinius šokius baltoje putų jūroje. Visi džiaugėsi švente, kad turėjo galimybę parodyti savo kūrybinius ir sportinius gebėjimus, pasimokyti naujų veiklų, pabendrauti ir paskanauti ukrainietiškų tradicinių patiekalų. Šventėje dalyvavo 105 dalyviai: 41 vaikas, 23 jaunimo atstovai , 12 asmenų, turinčių socialinę atskirtį ir įvairias priklausomybes, o kiti Kaulakių ir aplinkinių kaimų gyventojai bei jų giminaičiai.
Ačiū šventės vedėjams: Linai Pocienei ir Kęstučiui Kliknai, svečiams ir visiems prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo darbais ir šventės organizavimo.

Bendruomenės pirmininkė E. Pocienė
Nuotraukos – Neringos Rusteikienės