text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Ramonų kaimo bendruomenės 40 dalyvių, projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ lėšomis , rugpjūčio 10 d. vyko į kelionę už rajono ribų. Į kelionę buvo kviečiamos šeimos , auginančios vaikus, tačiau, atsiradus galimybei, buvo pakviesti įvairaus amžiaus ir socialinių grupių šeimos, vaikai, senjorai ir kiti projekto dalyviai. Kelionės tikslas: stiprinti tėvų, senelių , vaikų ir kitų asmenų tarpusavio ryšį, mokytis komandinės veiklos, sutelktumo. Išvykos metu susipažinta su Klaipėdos rajono Jakų bendruomene, jų per 15 metų vykdytais projektais, pasidalinta darbo patirtimi. Likusią dienos dalį paskyrėme poilsiui ir dalyvių bendravimui prie jūros Šventojoje. Visi džiaugėsi, kad buvo pamaitinti nemokamais pietumis.
Kelionės metu buvo pagerbti tos dienos gimtadienininkai, supažindinta su saugaus eismo ir kelionės bei elgesio prie jūros taisyklėmis, dalyviams įteikti atšvaitai, o gimtadienininkms, kaip dovanėlės, įteikta eismo saugumo liemenės, krepšeliai.
Grįžtant dalinomės patirtais įspūdžiais. O jų tikrai buvo įvairių ir pakankamai daug. Nutarėme, kad jūra visiems buvo gera, suteikė ramybės, švelnios saulės ir geros nuotaikos. Visi grįžome linksmi, patenkinti ir smagūs- tarsi viena darni šeima.
Projekto vadovė Dalytė Raudonienė