text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Vasara – puikus metas ne tik mėgautis šiltomis dienomis ir atostogomis, bet ir užsiimti aktyvia fizine veikla. Būtent dėl to VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ vasarą pradėjo vykdyti Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės projektą „Sportuojanti Šiluva“.
Vienas iš didžiausių projekto renginių – liepos 15 dieną vykęs krepšinio turnyras 3×3, kuris buvo skirtas VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ 15-tajam gimtadieniui. Turnyro metu dalyviai žaidė krepšinį skirtingose amžiaus grupėse, taip pat savo jėgas išbandė baudų metimo ir „Snaiperio“ konkursuose. Džiaugiamės, kad turnyras sukvietė dalyvius ne tik iš Šiluvos, bet ir iš aplinkinių miestelių – Raseinių, Betygalos. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti bendruomenės įsteigtomis taurėmis ir medaliais. O renginį vainikavo Šiluvos seniūno Juozo Šlepo visiems dalyviams ir organizatoriams bendruomenės 15-tojo gimtadienio proga padovanotas šakotis, kuriuo vaišinosi visi susirinkusieji.
Be azartiškų krepšinio varžybų, bendruomenės „Aušrinė“ atstovės vykdė ir saugaus eismo projektą. Atėjusiems palaikyti savo artimuosius ir draugus, buvo užduodami klausimai apie saugaus eismo taisykles. Visi buvo apdovanoti šviesą atspindinčiomis priemonėmis, o patys mažiausieji, nuo rugsėjo pradėsiantys eiti į mokyklą, ir sąsiuviniais su saugaus eismo taisyklėmis.
Džiaugiamės visais, kurie šiltą vasaros dieną apsilankė Šiluvoje, dalyvavo krepšinio turnyre ir kartu su Šiluvos bendruomene atšventė 15-tąjį gimtadienį. O likęs jau paskutinis vasaros mėnuo visus dar kelis kartus sukvies į įvairias sporto varžybas, į mūsų gražiąją Šiluvą.
Teksto autorė Dovilė Stoškutė