text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Saulėtą gegužės dieną Šiluvos gimnazijos ikimokyklinės, jungtinės priešmokyklinės ir pradinių klasių vaikučius aplankė Amsis, atvykęs su geriausiu draugu Atšvaitu bei policijos pareigūnais G. Deveikiene ir D. Jonaičiu. Pareigūnai vaikams surengė saugaus eismo akciją, uždavinėjo klausimus apie saugų eismą, apie kelio ženklus, apie elgesį gatvėse, keliuose, aikštelėse. Ikimokyklinės grupės vaikučiai į susitikimą atėjo pasipuošę rugsėjo 1-ąją gautomis ryškiaspalvėmis liemenėmis, drąsiai ir teisingai atsakinėjo į jiems užduotus klausimus. Už teisingus atsakymus visi vaikai gavo įvairių dovanėlių: spalvinimo knygelių, atšvaitų, pakabukų. Nepamirštos ir mokytojos, kurios vaikams kasdien primena, kaip saugiai pasiekti mokyklą ir taip pat saugiai grįžti į namus – joms įteiktos liemenės, atšvaitai.
Amsis ir Atšvaitas mažiesiems nestokojo dėmesio, leido ir uodegą patampyti, ir už ausų pagriebti, ranką paspausti. Susirinkusieji neskubėjo skirstytis, kalbino pareigūnus, uždavinėjo jiems aktualius klausimus ir dėkojo už išsamius atsakymus, po to visi mielai pozavo atminimo nuotraukai. Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ dėkoja Šiluvos gimnazijai už bendradarbiavimą, už galimybę prisidėti prie mokinių ir jų tėvelių saugumo, aprūpinimo šviesą atspindinčiomis priemonėmis. Didelį ir nuoširdų Ačiū sakome ir bendruomenių policijos pareigūnams Giedrei ir Dariui, kurie visada sutinka pagelbėti, niekada neatsisako atvykti į Šiluvą.

Bendruomenės tarybos narė J. Sebeckytė