text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ teikė projektą „Materialinės bazės ir veiklos stiprinimas“ Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenių aktyvinimo programos įgyvendinimui. Kadangi bendruomenė gyvuoja jau 19-niolika metų, o turimos patalpos, laikui bėgant, reikalauja atnaujinimo bei nenaudojamų patalpų pritaikymo bendruomenės veikloms, buvo nuspręsta tai padaryti projekto pagalba.
VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ patalpose buvo nenaudojamos patalpos (laiptinė), kurios, bendruomenės tarybos sprendimu, buvo numatytos suremontuoti ir pritaikyti naudojimui. Patalpos buvo suremontuotos, išardyti nenaudojami laiptai, padarytos lentynos bendruomenės reikmenims sandėliuoti. Lėšos patalpų remontui buvo skirtos iš Raseinių savivaldybės Kaimo plėtros programos. Remontui ir durims skirta 315 eurų, 62 eurų skirta apmokėti komunalinių atliekų tvarkymo mokesčiui, viso projektui gavome 377 eurų.
Džiaugiamės, kad Raseinių savivaldybės pagalba bendruomenės namai tampa vis patrauklesni, atvykusius pasitinka estetiškas vaizdas, buvusios nenaudojamos patalpos pritaikytos tinkamam daiktų ir bendruomenės dokumentų sandėliavimui.
Bendruomenės informacija