text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Vasara – laikas, kai visiems norisi išbandyti kuo daugiau naujų dalykų ir patirti nepamirštamų įspūdžių. Gyvenant šalia srauniosios ir gražiausiomis dainomis apdainuotos Dubysos upės, būtų nuodėmė vasarą neišbandyti vandens pramogų. Būtent dėl šios priežasties VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ nariai liepos 16-tąją leidosi į baidarių žygį.
Saulėtą ir šiltą sekmadienio popietę bendruomenės drąsiausi ir aktyviausi nariai metė iššūkį sau ir ryžosi įveikti visai netrumpą šešiolikos kilometrų atstumą Dubysos upe. Toks plaukimas leido pabėgti nuo kasdienių darbų, praleisti laiką su šeima ir draugais, pasimėgauti gražiu oru gamtos apsuptyje. Nors tarp plaukiančiųjų buvo ir tokių, kurie šią pramogą bandė pirmą kartą, tačiau visiems laikas neprailgo, o įspūdžiai, neabejojame, liks visam gyvenimui.
Plaukimą baidarėmis bendruomenės nariai pasirinko ne tik todėl, kad tai puikus laisvo laiko praleidimo būdas, tačiau ir todėl, kad vasarą būtina susimąstyti apie saugias pramogas prie vandens telkinių. Kadangi bendruomenė vykdo saugaus eismo projektą, plaukimo metu buvo kalbama apie saugias maudynes, protingą elgesį prie upių, ežerų, savo galimybių įvertinimą, atsakomybę už šalia esančius draugus ir pažįstamus. Taip pat bendruomenės nariai gavo šviesą atspindinčias priemones tam, kad grįžę namo, būtų saugūs ir matomi gatvėse ir keliuose.
Smagu, kad bendruomenės nariai ne tik dirba dėl bendruomenės gerovės, organizuoja renginius, bet ir kartu renkasi praleisti savaitgalius ir taip stiprina draugystę. Tikime, kad ir toliau stiprėsime kaip bendruomenė ir drauge patirsime dar daug gražių nuotykių.

Teksto autorė Dovilė Stoškutė