text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Šiluviškiai toliau aktyviai tęsia Šiluvos – Mažosios Lietuvos kultūros sostinės 2018 garsinimą ir prisistatymą visai Lietuvai.
Balandžio 17 d. Vilniaus žemaičių kultūros draugijos pirmininko Alvydo Stričkos kvietimu lankėmės Vilniuje, kur mokytojų namuose įsikūrusi Vilniaus žemaičių kultūros draugija. Jų nariams dovanojome Šiluvos kultūros namų ir VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ paruoštą meninę programą.
Kol dar neišbluko įspūdžiai po viešnagės pas Vilniaus žemaičius, norime pasidžiaugti, kad suradome naujų draugų ir esame dėkingi jiems už jaukią aplinką, nuoširdumą, už tai, kad jautėmės kaip namie, kad buvome, rodos, kaip pas seniai pažįstamus, gerus prietelius. Sulaukėme gausybės pagyrų ir dėmesio. O kaip visi žinome ir jaučiame, žmogui, kuris dalyvauja mėgėjiškoje meno kūrybos veikloje – tai gyvybiškai svarbu, kiekvienas geras žodis augina sparnus, skatina kūrybiškumą. Viešnagės metu ne tik koncertavome ir šiltai bendravome, bet ir paskleidėme gerąją žinią apie Šiluvą – Marijos Žemę, išdalindami lankstinukus, knygutes bei metinės renginių programos lankstinuką. Taip pat draugystę stiprinome pasirūpindami Vilniaus žemaičių saugumu gatvėse ir keliuose, kalbėdami apie eismo taisykles, dovanodami šviesą atspindinčias priemones.
Esame dėkingi Raseinių r. savivaldybei, Raseinių r. kultūros centrui už galimybę nuvykti ir pristatyti šiluviškių kolektyvus. Dėkojame kartu vykusiai ir mus nuoširdžiai palaikiusiai Raseinių rajono savivaldybės vicemerei Gitanai Rašimienei bei mus lydėjusiam seniūnui Juozui Šlepui.