text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gruodžio 31 d. vakare šiluviškai rinkosi kartu sutikti Naujuosius metus. Puikiai nusiteikę, kupini jaudulio ir entuziazmo dalijomės praėjusių metų patirtimis, džiaugsmais, pamokomis. Susirinkusiuosius pasveikino bendruomenės pirmininkė Judita Stoškienė ir Šiluvos seniūnas Juozas Šlepas. Jie dėkojo už bendruomenės labui nuveiktus darbus, pagalbą, rūpestį.
Kadangi šventėje dalyvavo nemažai svečių iš kitų miestų, bendruomenės pirmininkė apdovanojo juos šviesą atspindinčiomis priemonėmis. Tėveliams, kurie turi vaikų, buvo įteikti šviesą atspindintys pakabinami žaisliukai, kad jų vaikai būtų saugesni ir labiau matomi tamsiuoju paros metu. Taip pat pirmininkė priminė saugaus elgesio keliuose svarbą vairuojantiems ir apie saugaus eismo taisykles pėstiesiems. Kadangi Naujųjų metų šventė neįsivaizduojama be fejerverkų, visiems buvo priminta ir tai, kaip svarbu būti atsakingiems į dangų leidžiant šį šventės akcentą.
Padėkoję už primintas taisykles ir gautas dovanas, susirinkusieji nekantriai laukė metų virsmo, linkėjo vieni kitiems laimės, džiaugsmo. Linkime ir Jums Naujaisiais 2018 metais būti laimingiems, saugoti savo ir aplinkinių gyvybes, elgtis atsakingai ir turėti pačius geriausius metus!

Bendruomenės tarybos narė