text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Dar visai neseniai iškilmingai paskelbę mažosios kultūros sostinės pradžią, Šiluvos miestelio atstovai jau pradėjo reprezentuoti Šiluvą visai Lietuvai. Viena iš tokių galimybių buvo pasinaudota sausio 27-tą dieną Vilniuje, turizmo parodos „Adventur“ metu.
Parodoje šiluviškiai pasakojo apie savo miestelį, pristatė Šiluvoje vykstančius renginius, veiklas, kvietė kitų regionų gyventojus apsilankyti šiame krašte. Šiluvos meno kolektyvai parodos lankytojams dovanojo koncertą ir džiugino visus darniai skambančiais balsais, sceniniais įvaizdžiais, trankiais šokiais. VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ pasirūpino ir tuo, kad parodos lankytojai būtų saugesni gatvėse ir keliuose, prisimintų eismo taisykles, turėtų šviesą atspindinčias priemones. Taip pat Šiluvos miestelio atstovai pasinaudojo proga ir susitiko su parodoje buvusiais renginių organizatoriais, kurie į mažąją kultūros sostinę greitai atveš naujovių ir dar nematytų reginių. Be viso to, bendraudami su kitais regionais, šiluviškiai dalijosi savo patirtimi ir sužinojo kitų mažųjų kultūros sostinių sunkumus ir džiaugsmus, išgirdo naudingus patarimus.
Parodoje laikas praskriejo nepaprastai greitai, tačiau visi džiaugėsi galėdami atstovauti savo miesteliui vienoje didžiausių parodų Lietuvoje. Už tokią galimybę ir visokeriopą pagalbą šiluviškiai dėkoja Raseinių rajono savivaldybei, merui Algirdui Griciui, mero pavaduotojai Gitanai Rašimienei, Raseinių turizmo centrui ir Raseinių kultūros centrui.
Dovilė Stoškutė