text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Kasdienybėje taip jau įprasta, kad po sunkių darbų, ateina laikas pramogoms ir poilsiui. Dažnas per nuolatinį skubėjimą ir darbus net nesusimąsto, koks neįkainojamas yra laikas, praleistas su šeima, draugais, ir kaip svarbu retkarčiais ištrūkti iš rutinos. Rugpjūčio 6d. VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ savo bendruomenės nariams pasiūlė tokią išeitį – kelionę į gražiąją Nidą.

Jau nuo ankstyvo ryto puikiai nusiteikę bendruomenės nariai būriavosi Šiluvoje, iš kurios prasidėjo mūsų kelionė. Pirmoji kelionės stotelė buvo paukščių žiedavimo stotis, kuri ten apsilankiusiems pirmą kartą padarė didžiulį įspūdį. Vėliau visų laukė plaukimas laivu į Nidą. Čia laikas neprailgo – kas kalbėjosi, dalijosi vasaros nuotykiais, kas grožėjosi mariomis, aplink skraidančiomis žuvėdromis. Atplaukus į Nidą, kiekvienas galėjo rinktis, ką nori pamatyti. Todėl vieni stebėjosi Mirusiomis kopomis, kiti skubėjo fotografuotis prie skulptūros maestro V. Kernagiui atminti, dar kiti rinkosi ramų pasivaikščiojimą tvarkingomis ir gražiomis Nidos gatvelėmis. Kiekvienas kaupė įspūdžių bagažą ir leido laiką su savo šeima ar draugais. Po pažinties su Nida mūsų vėl laukė plaukimas laivu atgal į Mingę, kurioje ir užbaigėme savo laiką prie jūros.

Visos kelionės metu netrūko pokalbių apie bendruomenės darbus, vykdomas veiklas, planuojamus renginius. Taip pat vyko ir saugaus eismo akcija, per kurią bendruomenės pirmininkė su tarybos nariais priminė svarbiausias eismo taisykles, pasidalijo keliomis pamokančiomis istorijomis ir padovanojo atšvaitus tiems, kurie jų dar neturėjo.

Ši kelionė leido kiekvienam pabėgti iš kasdienybės, praturtinti savo gyvenimą naujais įspūdžiais, praleisti laiką su šeimą, skirti dėmesį seniai matytiems pažįstamiems. Džiaugiamės, kad bendruomenės nariai noriai renkasi keliones su didele ir linksma kompanija ir tikime, kad ateityje tokių išvykų tik daugės.

Teksto autorė Dovilė Stoškutė