text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Vasara – pramogų ir kelionių metas. Šiluvos bendruomenės nariai liepos 15 dieną išvyko susipažinti su Birštono miestu, jo lankytinomis vietomis. Pasivaikščioję po žaliuojančius parkus, apžiūrėję miesto įdomybes, praėję Kneipo sveikatingumo taką ir pabraidę baseinėlyje bei apsišlakstę mineralinio vandens purslais, kopėme į Vytauto kalną (170 laiptelių), nuo kurio atsiveria žadą atimantys vaizdai, Nemuno didžioji kilpa, Birštono panorama. Atvykusieji turėjo galimybę biuvetėse paragauti trijų rūšių mineralinio vandens, kurio ne vienas nusprendė parsivežti ir į namus. Grįždami užsukome ir į laikinąją sostinę – Kauną, kur aplankėme naujai pastatytą Laisvės kario statulą.
O kad bendruomenės nariai būtų saugūs keliuose, pirmininkė visiems priminė saugaus elgesio keliuose taisykles, neturintiems šviesą atspindinčių priemonių jas padovanojo ir linkėjo saugoti savo gyvybes, savo artimuosius.
Tikimės, kad ir ateityje galėsime taip turiningai leisti laiką išvykose bendraudami, vienas kitą geriau pažindami.

Tarybos narė Justina