text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Besibaigiant vasarai, visi skubame su ja atsisveikinti, aplankyti tas vietas, į kurias planavome nuvykti visą šį metų laiką. Vasaros uždarymui Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ pasirinko nuostabia jūra ir laivais garsėjantį Klaipėdos miestą. Saulėtą šeštadienio rytą, su plačiomis šypsenomis veide ir dideliu noru, šiluviškiai išsiruošė į kelionę. Išvyka į Klaipėda skirta socialiai remtinoms šeimoms, todėl kelionės metu didžiausias dėmesys buvo rodomas joms.

Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė Judita Stoškienė pasistengė, kad vykimas į Klaipėdą neprailgtų ir mažiesiems kelionės dalyviams parengė įvairių saugaus eismo užduočių. Vaikai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodžius, spalvino šviesoforo spalvas. Įteikdama atšvaitus, šviesą atspindinčius krepšius, pirmininkė pasirūpino keliaujančiųjų saugumu, taip pat ji paaiškino, kaip tinkamai juos reikia nešioti.

Pasiekę kelionės tikslą, Šiluvos bendruomenės nariai apžiūrėjo Klaipėdos miestą, grožėjosi jūrų uostu ir keltu kėlėsi į Smiltynę. Joje jie aplankė delfinariumą, kuriame stebėjo delfinų ir jūrų ruonių pasirodymus. Visi išvykos dalyviai liko be galo sužavėti šiais gyvūnais, nuostabiu jų pasirodymu ir tuo, kaip jie moka klausyti komandų. Pasigėrėję delfinų grožiu ir jūrų liūtų žaismingumu, šiluviškiai keliavo prie jūros. Vaikai maudėsi, džiaugėsi saule, smėliu, žaidė, o tėveliai juos prižiūrėjo ir kartu mėgavosi teikiamais malonumais. Kai kurie išvykos dalyviai neturėjo galimybės anksčiau atvykti ir pamatyti jūros, todėl su dideliu džiaugsmu leido laiką prie jos. Sugrįžę į autobusą, visi keliavo į zoologijos sodą, esantį už Klaipėdos. Džiugu, kad ne tik vaikai noriai ėjo apžiūrėti gyvūnų, bet ir vyresnieji išvykos dalyviai. Jie zoologijos sode grožėjosi mažaisiais tigriukais, beždžionėmis, gulbėmis ir kitais gyvūnais.

Visi namo grįžo kupini nepamirštamų įspūdžių ir teigiamų emocijų . Išvykos dalyviai dėkojo Šiluvos bendruomenei „Aušrinei“ už galimybę nuvykti į Klaipėdą.

Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ laimėto projekto dėka, kurį organizavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, galėjo įsigyti naują fotoaparatą, susitvarkyti bendruomenės aplinką, nusipirkti lauko treniruoklių ir suorganizuoti keliones į Molėtus ir Klaipėdą.

Šiluvos bendruomenės taryba

5naujiena 5naujiena1