text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Garsieji Šilinių atlaidai į Šiluvą rugsėjo 7 – 16 dienomis sukvietė piligrimus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš pasaulio. Jų metu buvo meldžiamasi už kultūros, žiniasklaidos, medicinos, visuomenės ir valstybės apsaugos darbuotojus, kunigus, jaunimą, šeimas, bendruomenes, ligonius, dėkojama už laisvę, tikėjimo dovaną ir kitas Dievo malones. VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ vykdė jau gražia tradicija tapusią saugaus eismo akciją, kurią organizavo kartu su Raseinių rajono bendruomenės pareigūnais.
Kaip ir kasmet, bendruomenės atstovės ir bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė kvietė žmones sudalyvauti saugaus eismo akcijoje. Jos vykdytojai stebėjo gatve einančius žmones, kurie neturėjo šviesą atspindinčių priemonių, uždavė jiems klausimus apie saugų eismą ir dovanojo atšvaitus. Į pagalbą organizatorėms atskubėjo ir policijos bičiulis šunelis Amsis, kuris mažuosius džiugino savo draugija ir gera nuotaika. Akciją aplankė Šiluvos darželio auklėtiniai, kurie buvo pasipuošę ryškiaspalvėmis, jau anksčiau bendruomenės pirmininkės įteiktomis liemenėmis. Būrį mažųjų į darželį palydėjo šunelis Amsis, kuris parodė, kaip svarbu laikytis eismo taisyklių, neskubėti gatvėse ir keliuose bei rūpintis ne tik savimi, bet ir šalia esančiu.
Tokios akcijos padeda ne tik prisiminti saugaus eismo taisykles, bet ir parodo, kad kiekvieno žmogaus gyvybė yra neįkainojamas turtas. Šiluvos bendruomenė nenuilstamai rūpinasi žmonių saugumu ir džiaugiasi, kad su savimi nešiotis atšvaitą pamažu tampa madinga.
Bendruomenės tarybos narė