text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

  Jau susiformavo tradicija birželį pradėti didele švente ,,Vasara prasideda Nemakščiuose.“ Jos idėja – visokeriopai pagerbti šeimą, svarbiausią būties kūrinį, išpuoselėjantį  žmogų ir tai, kuo  jis gyvas, turtingas ir laimingas. Pirmas  renginio akcentas – Nemakščių seniūnijos bendruomenėse aktyvių, savo įvairiapuse veikla jų gyvenimą turtinančių šeimų pagerbimas įteikiant joms Lietuvos valstybinę vėliavą. Renginio svečiai įteikė vėliavas Aušrai ir Mindaugui Bredeliams, Linai ir Kęstučiui Klimašauskams, Daliai ir Vaidui Greičiams, Astai ir Arvydui Urbonams, Jūratei ir Sigitui Dumskiams, Vijolei ir Algimantui  Balšaičiams, Aušrai ir Orestui Jankauskamas, Alinai Overlingaitei ir Andriui Sabučiui, Irenai ir Arūnui Geruliams, Lidai ir Eugenijui Baltrušaičiams, Ramutei ir Gražvydui Jegnorams. Šiam pagerbimui šeimas pristatė bendruomenės ir kolektyvai, kur jos gyvena, dirba, realizuoja savo gebėjimus ir sumanymus.

  Antras renginio akcentas – sukviesti  šventėje koncertuoti muzikuojančias šeimas. Pradėjo raseiniškiai Akvilė,  Edgaras, Liepa ir Jokūbas Juškos, juos keitė Trimirkų šeima, šokėjai Ramunė ir Sam, profesionalumu džiugino Audrius Germanavičius su dukromis Lyja ir Vėja, dainavo Agnė ir Greta Diktoraitės iš Griškabūdžio, šešiametis Danielius su mama Lina iš Kauno. Turtingiausią programą žiūrovams dovanojo ,,Mamų ir dukrų kvartetas“ iš Šakių. Visos šeimos kaip buvusio renginio Nemakščiuose prisiminimą turės nuotraukas, kuriose įsiamžino su svečiais ir šeimininkais.

    ,,Vasara prasideda Nemakščiuose“ sutapo su Pasauline minima dviračio diena.  Todėl  stadione susirinko būrys dviratininkų – darželinukų ir pradinių klasių mokinių. Vykdant paraišką kurią organizavo Nemakščių bendruomenės santalka ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.“ ir  pasirinkta tema  ,,Saugus dviratininkas “ pagal numatytą  programą, surengtos varžybos, figūrinis važiavimas. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė pirmiausia  visiems šventės dalyviams priminė kiekvieno atsakomybę už saugumą keliuose, o paskui bendravo su mažaisiais:  apdovanojo varžybų dalyvius savo įsteigtais medaliais, sudomino policijos mašinos įranga. Tikra atrakcija mažiesiems buvo fotografavimasis su saugaus eismo renginių personažu Amsiu. O  dovanėlės  dviratininkams  biro ir iš Nemakščių bendruomenės pirmininkės Reginos Pratašienės  krepšelio.

    Didžiojo renginio vedėjas Edgaras Juška, pasibaigus meno mėgėjų pasirodymams, į sceną pakvietė duetą ,,Aurimas ir Dovydas“, vėliau grupę ,,Čilinam“. Jau sutemus, žiūrovus stebino įsimenantis lazerių šou. Atrodo, buvo patenkintos visos žiūrovų reikmės: sušalę ar išalkę galėjo pasistiprinti, mažieji – pasidžiaugti jiems skirtomis pramogomis. Scenoje tuo metu vis skambėjo muzika… Taigi šventę organizatoriai – RRKC Nemakščiuose, Nemakščių seniūnija ir seniūnas Remigijus Laugalis, Nemakščių bendruomenės santalka ir partneriai (Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatas) bei rėmėja UAB Raskafas – surengė daug aprėpiančią. Žiūrovai svarstė: tiek prikviesta, tokia turtinga programa, viskas apgalvota. Kuo dar būtų galima nustebinti?

  Organizatoriai dėkoja partneriams, rėmėjai, renginio fotografams Vytaliui Judickui ir Linai Radžienei, Jonui Vazgiui.

Teksto autorė Živilė Lembutienė

Nuotraukų autorė Lina Radžienė