text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Rugsėjo 16-ąją Raseinių miestas šventė kasmetinę rudens šventę, o Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“, pasinaudodama tokia šventės lankytojų gausa, surengė saugaus eismo renginį. Dėmesys buvo kreipiamas į mažuosius šventės dalyvius, jų tėvelius,  jie atsakinėjo į pateiktus saugaus eismo klausimus, teisingai atsakę gavo šviesą atspindinčių priemonių, knygelių apie saugų elgesį keliuose. Sutiktiems dviratininkams ir vairuotojams buvo padovanotos liemenės, keliautojų globėjo – Šv. Kristoforo paveikslėliai, primintos kelių eismo taisyklės, padovanota kitų šviesą atspindinčių priemonių. Labai nudžiugino, kad ne tik suaugusieji, bet ir vaikai puikiai išmanė saugaus eismo taisykles, net ir patys mažiausieji teisingai atsakinėjo į klausimus. Gautomis dovanomis džiaugėsi ir vaikai, ir tėvai – jie dėkojo už rūpestį, linkėjo nesustoti daryti gerus darbus.

O mes linkime ir toliau rūpintis savo vaikų, artimųjų saugumu, nuolat priminti apie saugų elgesį keliuose, visada patikrinti, ar vaikas turi užsidėjęs atšvaitą, ar tamsiu paros metu jis bus matomas kitiems eismo dalyviams.

Bendruomenės narė