text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Lapkričio 30-ąją Šiluvos gimnazijoje vyko penkioliktasis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“, kuris šiemet įsikomponavo tarp gausybės „Šiluva – Mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2018“ renginių. VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ konkurso metu sutiktiems žmonėms dalino šviesą atspindinčias priemones, tikrino jų žinias apie saugų elgesį keliuose, apie atšvaitų būtinumą tamsiuoju metų laiku, paaiškino, kaip tinkamai dėvėti atšvaitus, kad jie apsaugotų nuo nelaimingų atsitikimų.
Bendruomenės pirmininkė įteikė saugaus eismo kačiuku papuoštą vertingą dovaną Šiluvos gimnazijos visos dienos mokyklos grupės mokinei Kamilei, kuri nupiešė angelą sargą, saugantį keliu einančius ir atšvaitus seginčius vaikus. Jaunoji dailininkė džiaugėsi gauta dovana, o mes džiaugiamės, kad vaikai susidomėję įsitraukia į saugaus eismo renginius, kad gilina kelių eismo taisyklių žinias ir į savo kūrybinius darbus geba įtraukti ir saugaus eismo temų.

Bendruomenės tarybos narė Justina