text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

 

Spalio 21 -ąją Raseinių kūno kultūros ir sporto centro organizuotoje bendruomenių sporto šventėje Šiluvos bendruomenė „Aušrinė” vykdė saugaus eismo akciją. Šventės dalyviai atsakinėjo į pateiktus klausimus apie saugų eismą, svarbiausias taisykles, nežinojusiems ar pamiršusiems teisingus atsakymus, stengėmės juos priminti, taip dar kartelį drauge prisimindami saugaus eismo taisykles. Jaunesniems šventės dalyviams papasakojome, kaip reikia nešioti ir kodėl būtina su savimi turėti atšvaitą. Visiems, ne vien tik teisingai atsakiusiems, buvo įteiktos šviesą atspindinčios priemonės, vairuotojams padovanoti Šv. Kristoforo paveikslėliai su keliautojų malda. 

Dienoms trumpėjant ir vis anksčiau temstant, yra labai svarbu būti atidesniems keliuose, segėti atšvaitus, laikytis kelių eismo taisyklių, pasirūpinti ne tik savo, bet ir artimųjų saugumu.

           Bendruomenės tarybos narė