text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Vasara – saulėtų dienų, įsimintinų atostogų ir įvairių švenčių metas. Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ buvo pakviesta sudalyvauti vienoje žymiausių Raseinių rajone vykstančių švenčių – Viduklės koldūnų šventėje. Čia atvyko ir kitos bendruomenės, kurios pristatė savo miestelį, prekiavo rankų darbo dirbiniais, pravedė įvairius edukacinius užsiėmimus. Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ turėjo kiek kitokį tikslą – pasirūpinti į šventę atvykusių žmonių saugumu. Jiems buvo užduoti klausimai, susiję su saugiu eismu, primintos taisyklės, išdalintos šviesą atspindinčios priemonės. Šiluviškiai džiaugėsi, kad žmonės noriai dalyvavo suorganizuotoje akcijoje ir su dideliu malonumu priėmė dovanotas kelių eismo priemones.
Norime padėkoti Viduklės miestui už galimybę sudalyvauti ir pasirūpinti šventėje apsilankiusių žmonių saugumu. Turėjome linksmą laiką, galėjome pabendrauti ir su kitomis bendruomenėmis, pamatyti akcijos dalyvių šypsenas bei pasiklausyti koncerto.

Bendruomenės narė J. Stoškienė