text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ po metų pertraukos vėl sukvietė visus į Joninių šventę Šiluvoje. Be varduvininkų sveikinimų, šokių ir linksmybių bendruomenės nariai jautė pareigą pasirūpinti atvykusiųjų į šventę saugumu.
Vykdydama Saugaus eismo projektą, „Aušrinė“ siekia ne tik priminti svarbiausias saugaus eismo taisykles, padovanoti šviesą atspindinčias ir saugumą užtikrinančias priemones, bet svarbiausia – parodyti, kad visi kartu, rūpindamiesi vienas kitu ir susimąstydami apie savo elgesį gatvėse ir keliuose, galime išvengti skaudžių nelaimių. Per Joninių šventę bendruomenės nariai kartu su policijos pareigūnais uždavinėjo klausimus apie saugų eismą, taisykles, dovanojo atšvaitus, sąsiuvinius, liemenes. Džiaugiamės, kad šventės ir kelionių namo metu visi rūpinosi savo, artimųjų, draugų ir pažįstamų saugumu ir per vieną gražiausių vasaros švenčių buvo išvengta nelaimių.
Būkite saugūs gatvėse bei keliuose ir visada prisiminkite: nėra didesnių turtų už gyvybę!

Bendruomenės tarybos narė