text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

     Klegančiais balsais, pilnomis įspūdžių mintimis ir įgiję naujų jėgų, rugsėjo 1-ąją sugrįžo arba tik pirmuosius savo žingsnius mokyklose žengė po vasaros atostogų pailsėję moksleiviai. Vienus jų mokyklos skambutis į pamokas kvies jau paskutinius metus, o kitų laukia dar ilgas ir sunkus kelias į žinių pasaulį. Būtent patiems mažiausiems, dar nedrąsiai žingsniuojantiems mokyklos koridoriais, VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ mokslų metų pradžios šventėje surengė saugaus eismo akciją.

   Pirmiausia, bendruomenės atstovės kartu su mokiniais prisiminė svarbiausias saugaus eismo taisykles ir aptarė įvairias gatvėse ir keliuose nutinkančias situacijas. Taip pat papasakojo apie tai, kaip saugiai išlipti iš į mokyklą atvežančių autobusų, kodėl būtina visur ir visada su savimi turėti atšvaitą, kaip reikia taisyklingai pereiti gatvę, būti atidiems ir drausmingiems gatvėse bei keliuose ir rūpintis ne tik savo, bet ir draugų gyvybėmis. Visiems mažiausiems mokyklos mokiniams bendruomenės narės padovanojo šviesą atspindinčias liemenes ir atšvaitus, palinkėjo ne tik saugių kelionių į mokyklą ir iš jos, bet ir sėkmingų mokslo metų.

   Viliamės, kad prasidėję mokslo metai padovanos ne tik naujų įspūdžių, draugų ir žinių, bet ir suvokimą, kad gyvenime nieko svarbesnio už sveikatą ir gyvybę nėra. Tikime, kad mažiausieji ne tik patys laikysis saugaus eismo taisyklių, bet ateityje patys taps puikiais pavyzdžiais savo draugams ir pažįstamiems.

   Teksto autorė Dovilė Stoškutė