text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono Žaiginio bendruomenė „Bitupis“ jau keletą metų dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos rengiamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“.
Šiemet spalio 6d. didelis būrys bendruomenės vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų vyko į kelionę po Klaipėdos kraštą. Aplankėme Jūrų muziejų, grožėjomės parodomąja delfinų ir kaliforninių jūrų liūtų programa, iš nuostabos užvertę galvas į dangų stebėjomės priešistorinių gyvūnų didybe Radailių dinozaurų parke.
Kelionės metu visus kelionės dalyvius bendruomenės pirmininkas Arūnas Birvinskas supažindino su saugaus eismo pagrindais viešajame transporte, kelyje, mieste ir net keleiviniame vandens transporte. Bendruomenės narės Marytė Jasinskienė ir Diana Kuvikienė visiems kelionės dalyviams padovanojo iš projekto organizatorių gautus atšvaitus, liemenes, maišelius su atšvaitais primindamos, kada ir kaip juos reikia naudoti, kad būtume saugūs kelyje.
Net nepastebėjome kaip visą dieną lepinusi vasariška saulė pasislinko vakarop, o mus vežęs autobusas namolio. Visi grįžome geros nuotaikos, o patirti įspūdžiai neišblės dar ilgai.

Bendruomenės pirmininkas Arūnas Birvinskas