text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Atėjus rudeniui, kai visi darbai jau nudirbti, spalio 7-8 d. Gintaro kaimų bendruomenė susiruošė į kelionę Talinas – Tartu. Važiuojant bendruomenės pirmininkė priminė, kad šiemet bendruomenė dalyvauja saugaus eismo projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“,priminė saugaus eismo taisykles, išdalino važiuojantiems po atšvaitą ir palinkėjo visiems saugios kelionės.
Pirmą dieną atvykę į Taliną aplankėme Talino televizijos bokštą, iš kurio grožėjomės rudenėjančiu vaizdu, aplankėme „Hidrolėktuvų uosto“ muziejų. Tai interaktyvus unikalios koncepsijos jūrų muziejus, supažindinantis lankytojus su senąją vandens ir oro technika. Dar pasivaikščiojome Talino senamiesčiu, užsukome į Nevskio ortodoksų katedrą.
Antrą kelionės dieną vykome į antrą pagal dydį Estijos miestą Tartu. Labai visiems gerą įspudį paliko apsilankius Mokslo centre „AHHAA“. Čia daugumą eksponatų galima paliesti rankomis ir išbandyti jų veikimą patiems. Taip pat pasivaikščiojome po Tartu senamiestį ir dar daug ką pamatėme įdomaus.
Vėlai vakare visi pavargę, bet pilni įspūdžių grįžome namo.

N. Lauraitienė
Bendruomenės pirmininkė