text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Biliūnų kaimo bendruomenė, dalyvaudama konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.” organizuoja įvairius renginius, susitikimus, reidus saugaus eismo tema.
Biliūniškiai vertina ilgametę draugystę su Raseinių policijos bendruomenės pareigūnais ir visada nudžiunga susitikę su jais. Birželio 8 d. renginyje dalyvavusi pareigūnė G. Deveikienė pasidžiaugė Biliūnuose sėkmingai veikiančia saugia kaimynyste bei, kad bendruomenės teritorijoje praeitais ir šiais metais neužfiksuotas nė vienas viešosios tvarkos ir eismo įvykis. Šiek tiek pakalbėjusi apie dažniausiai pasitaikančius nusikaltimo atvejus, priminė būti atsargiems elektroninėje erdvėje, nepalikti nerakintų namų, garažų, ūkinių pastatų, stebėti nepažįstamus automobilius, asmenis, nebijoti pasidomėti kokiu tikslu jie lankosi.
Visiems buvo labai įdomi bei apmąstymams telkianti 2015- 2020 m. ir šių metų Raseinių rajono eismo įvykių suvestinė. 2016 m. buvo avaringiausi rajone, įvyko 61, o 2020 metais – 31 eismo įvykis. Daugiausia avarijų įvyko šviesiuoju paros metu ir savaitgaliais. Pagal sužalotus asmenis labiausiai nukentėjo vairuotojai, po to – keleiviai, pėstieji ir dviratininkai. Daug eismo įvykių sukėlė mažą vairavimo stažą turintys automobilių vairuotojai, o šiltuoju metų laiku – motorolerių ir paspirtukų savininkai. Susitikime policijos pareigūnė kalbėjo apie dažniausiai pasitaikančius eismo taisyklių pažeidimus, nepakantumą vairuojantiems išgėrus ar apsvaigus nuo narkotinių medžiagų.
Linkėdama saugios bei saulėtos vasaros policijos pareigūnė priminė, kad išdalinti atšvaitai saugo mus tik tada, kai mes juos teisingai nešiojame, o ne savo namuose sandėliuojame.

Bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė