text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Biliūnų kaimo bendruomenė jau keletą metų bendradarbiauja su Gervinės kaimo bendruomene, lankosi vieni kitų renginiuose, organizuoja bendras įvairiausias veiklas ir projektus. Abiejų bendruomenių žmonės gerai pažindami vieni kitus, dalinasi savo džiaugsmai bei rūpesčiais. Mažas, atokiai nuo judraus kelio esantis Biliūnų kaimelis jau keletas metas džiaugiasi įrengtu apšvietimu. O mūsų bendradarbiaujančios bendruomenės net du pagrindiniai kaimai- Gervinė ir Pareizgupys įsikūrę prie pagrindinio, visą parą judraus Raseiniai- Paupys- Eržvilkas kelio, neturi ne tik įrengtų šaligatvių, gatvių apšvietimo, bet net ir pats kelias be vertikalių, kelio ribas žyminčių stulpelių. Todėl šiame kelyje vienodai atidūs turi būti tiek pėstieji, tiek vairuotojai.
Vieną niūrią, lietingą lapkričio dieną Biliūnų kaimo bendruomenė pakvietė savo draugus dalyvauti saugaus eismo projekte. Pasidalinta atšvaitais, prisimintas teisingas jų nešiojimas bei kelių eismo taisyklės. Bendraujant sužinojome, jog Gervinėje įsisenėjusi gatvių ir kelio apšvietimo problema sukuria ne vieną problemą, kuri apima ne tik vietos gyventojų bei kitų eismo dalyvių saugumą. Tamsoje skendinčių kaimų gyventojai sutemus nenori niekur eiti iš namų, dalyvauti vakarais organizuojamuose bendruomenės renginiuose, tačiau šiuo nepatogumu linkę pasinaudoti nusikalstamo pasaulio atstovai.
Tikimės, kad šis renginys sustiprins Gervinės bendruomenės narių savisaugą kelyje bei tuo pačiu atkreips saugaus eismo komisijos dėmesį į taisytinas kelio infrastruktūros problemas.