text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Biliūnų kaimo bendruomenė, dalyvaudama konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.”, savo trečiąjį renginį organizavo vaikų darželio – lopšelio „Liepaitė” aktyviems, bet mažai saugaus eismo patirties turintiems Pelėdžiukų grupės auklėtiniams.
Daugelio eismo įvykių priežastis – vairuotojų ir pėsčiųjų neatsakingumas, skubėjimas, kultūros stoka kitam eismo dalyviui ir kelių eismo taisyklių nepaisymas. Todėl labai svarbu kiekvienam vaikui nuo mažens diegti atsakomybę už save patį ir kitą žmogų. Auklėtojos ir tėveliai nuolat moko, ugdo mažuosius eismo dalyvius, kaip saugiai elgtis gatvėje, ateiti ar atvažiuoti į darželį, įlipti ir išlipti iš automobilio. Dauguma vaikučių pažįsta šviesoforo spalvas ir žino jo reikšmes. Tačiau išliekamieji įgūdžai formuojasi bei įsitvirtina žaidžiant įvairias su eismo saugumu susijusias situacijas. Renginio metu buvo atliekamos praktiškos užduotėlės, kaip turi elgtis kiekvienas eismo dalyvis: pėsčiaisis, keleivis ir vairuotojas.
Biliūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma dovanojo visiems „Pelėdžiukams” po atšvaituką. Kaip teisingai juos nešioti pamokė auklėtojos Ina ir Asta.
Visų įdėtos pastangos, gautos žinios yra labai reikalingos ir svarbios, kuriant saugų elgesį bei aplinką.

Bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė