text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2018 m. balandžio 7 d. Raseinių Neringos šokių studijos šokėjai – vadovė Neringa Šlopšnienė vyko į šokių festivalį ,,Pavasario šėlsmas“ į Garliavą. Autobuse Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitiene priminė saugaus eismo taisykles, net tik šokėjams, bet jų tėveliams ir Mirklių bendruomenės nariams, pravedė viktoriną ir paminėjo balandžio 6-ąją kur minima Saugaus eismo diena. Palinkėjo geros kelionės ir grįžti su prizais. Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ ir rūpinasi, kad vaikučiai būtų saugūs. Norint būti saugiems pirmiausia reikia visur ir visada laikytis saugaus eismo taisyklių.
Bendruomenės pirmininkė išdalino atšvaitines liemenes, atšvaitus bei kitas priemones. Tuo užtikrinome, kad mūsų vaikučiai saugiai nuvyks į šokių festivalį ir saugiai grįš į namus.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė