text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Balandžio 8-ąją Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ nariai rinkosi Šiluvos kultūros namuose į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą. Visus ateinančius pasitikome su šviesą atspindinčiomis priemonėmis, kurias padovanojome, kad mūsų bendruomenės nariai būtų pastebimi tamsiuoju paros metu, linkėjome saugoti save ir savo artimuosius, laikytis kelių eismo taisyklių.
Bendruomenės pirmininkė ne tik pateikė savo veiklos ataskaitą, bet ir apdovanojo prisidėjusius prie bendruomenės gerovės puoselėjimo, padėkojo bendruomenės tarybai, išsakė gražius padėkos žodžius Šiluvos kultūros namų darbuotojams ir kolektyvų nariams, Šiluvos gimnazijos bendruomenei, Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialui, seniūnui ir kitiems bendruomenės aktyvistams. Po susirinkimo visi grožėjosi „Kražiai – Lietuvos mažoji kultūros sostinė 2018“ koncertine dovana, bendravo prie arbatos puodelio.
Tikimės, kad visi atsakingai segės padovanotus atšvaitus ir dar ilgai ilgai bus kartu su mumis, džiugindami savo atsidavimu ir nuoširdžiu bendravimu.

Bendruomenės tarybos narė J. Sebeckytė