text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Prasidėjus naujiems mokslo metams, miestų ir miestelių gatves užpildė ne tik transporto priemonės, bet ir vaikai. Didžiausias rūpestis atitenka tėvams, kurių vaikai eina į mokyklas.
Tai viena iš pagrindinių tėveliams užduočių nuo rugsėjo mėnesio pasirūpinti vaikų saugumu. Dar didesnis rūpestis tėveliams išlieka pradinių klasių vaikai. Todėl Asociacija „Kaimo svetainė“ aplankė mokykloje pradinių klasių vaikus ir kartu su auklėtojomis bei padėjėjomis pravedė eismo saugumo pamokėles. Paklausė kaip juos tėveliai veda į mokyklą, ar turi atšvaitus, ar jaučiasi saugūs eidami vieni ir kaip būti matomiems kelyje.
Pravedus eismo saugumo renginį visiems vaikams išdalinome po atšvaitą ir priminėme, kad ne tik reikia naudoti šviesą atspindinčias priemones, bet ir kaip jas taisyklingai naudoti. Kurie vaikai įsitraukė į diskusijas, veiklas buvo dar papildomai jiems įteiktos šviesą atspindinčios eismo saugumo įvairios priemonės. Taip pat įteikta po šviesą atspindinčią liemenę ar krepšį auklėtojoms bei padėjėjoms kurios prisidėjo prie šios eismo saugumo akcijos.
Akcijos metu buvo paliesta mažųjų amžiaus grupė- pradinių klasių vaikai.
Džiaugiamės, kad įvykdyta saugaus eismo akcija pradinių klasių mokiniams ir mokytojams patiko, o auklėtojos dėkojo, kad atvykome su labai svarbia misija. Dėl Covid apribojimų šis renginys vyko vietoj balandžio 6 dienos. Iš viso išdalinome 57 atšvaitus, 9 krepšius ir 12 liemenių.