text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Spalio 28-ąją visų Šiluvos bendruomenių atstovai susitikome Katauskiuose, tradicinėje seniūnijos rudens šventėje. Džiaugėmės nuveiktais darbais, dalinomės patirtimi, linkėjome vieni kitiems sėkmės, stebėjome gražų katauskiškių parengtą koncertą, linksminomės koncertuojant grupei „Dinamika”. Tam, kad pramogos neužgožtų saugumo, o visi susirinkę būtų saugesni keliuose, VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė” surengė saugaus eismo akciją, neturintiems šviesą atspindinčių priemonių jas padovanojo. Mažiesiems šventės dalyviams daug džiaugsmo suteikė atšvaitai – driežiukai, kuriuos jie gavo teisingai atsakę į pateiktus klausimus apie saugų eismą. Visiems buvo priminta, kad tamsiuoju paros metu itin svarbu segėti atšvaitus, laikytis saugaus  eismo taisyklių.

Linkime būti atsargiems ir matomiems keliuose, džiaugtis gyvenimu, kad liūdnų nelaimių būtų kuo mažiau ir saugotume ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių gyvybes.

Teksto autorė; Bendruomenės narė