text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2019 birželio 7–9 d. tradiciniame Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje Karklėje (Klaipėdos r.), poilsiavietėje „Žilvitis“ mūsų rajonui atstovavo per 70 dalyvių iš Ramonų, Vosiliškio, Viduklės, Gylių, Nemakščių, Palukščio, Berteškių, Kaulakių, Milašaičių, Lenkelių, Dumšiškių, Norgėlų, Gėluvos, Alėjų bendruomenių ir Raseinių rajono VVG pirmininkas Vincas Blinstrubas.
Raseinių kiemelį aplankė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla ir Savivaldybės tarybos narys Antanas Kilčauskas. Jie pasveikino raseiniškius, perdavė Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio ir kitų savivaldybės vadovų linkėjimus. Raseiniškiai aktyviai dalyvavo diskusijose, dalinosi gerąja patirtimi, lankė amatininkų dirbtuves, kitų rajonų bendruomenių kiemelius.
Jau treti metai Raseinių rajono atstovai, vadovaujami Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininko Jono Vazgio, sąskrydžio dalyviams organizavo sportines varžytuves. Puikią sąskrydžio nuotaiką padėjo sukurti Alėjų kaimo bendruomenės atstovai Irmantas ir Onutė Tarnauskai, kurie organizavo raseiniškių diskoteką, į kurią rinkosi ir labai daug kitų rajonų sąskrydžio dalyvių.
Bendruomenės dėkoja Raseinių rajono savivaldybės merui, Savivaldybės administracijos direktoriui už parodytą dėmesį ir lauktuves, už kelionės transporto apmokėjimą. Taip pat reikia padėkoti visoms sąskrydyje dalyvavusioms bendruomenėms už puikų atstovavimą rajonui: Ramonų kaimo bendruomenės moterims už puikių valgių ruošimą, Milašaičių kaimo bendruomenei už palapinės ir kito inventoriaus atvežimą ir pastatymą, Kaulakių kaimo bendruomenei už kiemelio papuošimus, Nemakščių bendruomenei už mini diskusijos organizavimą, Viduklės bendruomenei už garsius koldūnus, kuriuos gardžiai valgė ir gyrė kiemelio svečiai, Gylių bendruomenei už skanią girą. Taip pat dėkojame Betygalos ir Žaiginio bendruomenėms, padėjusioms pasirengti sąskrydžiui.