text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gruodžio 14 d. Ramonuose visomis spalvomis sublizgėjo Kalėdinė eglutė . Kadangi į svečius žadėjo užsukti Kalėdų senelis, tai sugužėjo gausus būrys vaikučių su tėveliais, mamytėmis, močiutėmis ar net draugais. Susirinkusius pasveikino Raseinių savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, palinkėjo sveikatos, linksmų šventų Kalėdų ir gerų artėjančių Naujų Metų.
Belaukiant senelio, buvo pagerbti gyventojai, kuriems šiemet, antrame pusmetyje, buvo jubiliejiniai metai, klausėmės Raseinių kultūros centro vaikų dainos grupės atliekamų dainelių, vėliau mini spektakliuką parodė Lenkelių kaimo bendruomenės atstovai.
O Kalėdų senelis pasirodė tikrai dosnus. Dovanų gavo ne tik visi vaikučiai. Senelis apdovanojo aktyviausius bendruomenės narius ir meno kolektyvo dalyvius ir visus visus, kurie atėjo į šventę.
Šventės vedančiosios nykštukai (Onutė ir Odeta), talkinant Kalėdų seneliui, pravedė Saugaus Eismo konkursą. Dalyviams buvo pateikti klausimai apie kelio eismo ženklus, kaip saugiai elgtis kelyje ir ko negalima vairuotojams bei pėtiesiems. Teisingai atsakiusiems buvo , kaip prizai, įteiktos liemenės, krepšeliai, šviesą atspindintys atšvaitai. O kad visi būtų matomi ir saugiai grįžtų į namus, kiekvienam išdalinta šviesą atspindinčios juostelės.
Išlydėjus Kalėdų senelį seniūnaitė Danutė Jonylienė pakvietė prie bendruomenės narės Danutės Jurkienės paruošto kalėdinio vaišių stalo. Dar ilgai netilo kalbos, juokas , garavo kava ir arbata ir vieni kitiems linkėjo linksmų artėjančių Kalėdų ir laimingų Naujų Metų.

Ramonų bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė