text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Balandžio 8 d. popietę mažieji ramoniškiai rinkosi į bendruomenės namus švęsti vaikučių Velykaičių. Čia juos su muzika pasitiko muzikantas , kultūros centro meno vadovas Vytautas Kasparavičius, velykinė Bobutė (bendruomenės tarybos narė Odeta Žemaitienė) ir zuikutis (Raseinių kultūros centro renginių organizatorė Inga Vasiliauskienė). Bobutė „ pasiguodė“, kad į šventę labai skubėjo, prisidėjo daug kiaušinių, tačiau jų nespėjo numarginti. Visi buvo pakviesti kiekvienas sau nusimarginti po kiaušinį. Na, o po to juos rideno ir žiūrėjo, kieno toliau nuriedės , kas daugiau „prisigaudys“ kiaušinių.
Zuikutis nusistebėjo, kad prie bendruomenės dar nežydi jokia gėlelė. Bendruomenės „Šeimos klubo“ socialinė darbuotoja Rasa Stankuvienė pasiūlė visiems vaikučiams pasidaryti gėlyčių ir jomis papuošti bendruomenės kiemelį. Kiek buvo džiaugsmo, kai kiekvieno rankose „pražydo“ iš spalvoto popieriaus pasidarytos gėlytės. Tik buvo gaila visas susodinti į gėlių lovelius. Juk namuose sugrįžtančių laukia mamytės ir taip norisi jai įteikti po savo rankų darbo gėlytę.
Tarp edukacinių užsiėmimų vaikučiai žaidė įvairius žaidimus, šoko, linksminosi. Aktyviausi buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis –atšvaitukais. Kad zuikutis , velykinė Bobutė ir muzikantas būtų matomi, niekas jų neužgautų, bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė uždėjo šviesą atspindinčias liemenes. Saugaus eismo priemonėmis buvo apdovanotos ir šventėje dalyvavusioms mamytėms, močiutėms.
Smagi šventė užsibaigė velykinės Bobutė ir Zuikučio dovanėlėmis-ilgais saldainiais , ant kurių galo tupėjo po mažytį viščiuką ir „zuikučio pyragu“.
Bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė
Nuotraukos Dalytės Raudonienės