text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Ramonų kaimo bendruomenės meno kolektyvas prie Raseinių rajono kultūros centro su koncertine programa buvo pakviestas į Vilkaviškio rajono Matlaukio kaimo bendruomenės surengtą rudens šventę „Jei ne morka, tai burokas“. Labai jau įdomus šventės pavadinimas. Matlaukiečiai ne šiaip sau pasiriko tokią temą. Pasirodo jie labai mėgsta burokėlius ir iš jų moka pasigaminti įvairių patiekalų, net ir burokėlių tortą. Tai matėsi iš surengtos gaminių parodos. Labai jau įspūdingai atrodė irpasigaminti prizai- suvenyrai „Raudoni burokėliai“ (iš veltos vilnos) .
Pagal tokį scenarijų kolektyvo meno vadovui Vytautui Kasparavičiui buvo nelengva užduotis paruošti meninę programą. Tačiau nuvykus į vietą nepasitikėjimas dingo. Buvome svetingai priimti, todėl nepavargstant, iš širdies visą popietę liejosi mūsų muzika ir dainos . Poilsio minutėmis domėjomės Matlaukio bendruomenės veikla, sėmėmės iš jų patirties. O jos tikrai turi, nes jau gyvuoja 16 metų ir įvykdę ne vieną projektą ir ruošiasi naujiems.
Labai esame dėkingi Raseinių rajono kultūros centro direktorei Ingai Šatkauskienei ir direktorės pavaduotojui Justui Dargevičiui už mums skirtą labai gerą transportą nuvykimui į Vilkaviškio rajono Matlaukio bendruomenės šventę, suteiktą galimybę pasirodyti su savo menine programa, pasidalinti darbine veikla ir pasisemti patirties iš suvalkiečių gyvenimo. Visa tai įkvepia dar didesnę meilę muzikai, dainai, suvienija kolektyvą ir sukelia pagarbą Raseinių rajono kultūros centro vadovams.

Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė