text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“ labai pajautė Covid-19 pandeminio karantino žalą. Karantino metu paslaugos buvo sustabdytos. Nuotoliniu būdu paslaugų teikti nepasisekė. Per tą laiką keitėsi ir projekto specialistai. Sumažėjus vienu socialiniu darbuotoju, jo vietoje įdarbinta psichologas, kuris šiuo metu tikrai labai reikalingas.
Kad atgaivintume paslaugų gavėjų ir savo darbo jėgas, pakeltume šeimoms nuotaiką, aktyvumą, kad šeimos aktyviau imtų tarpusavyje bendrauti, dalinti gerąja patirtimi, suruošėme pažintinę kelionę-baidarių žygį Dubysa. Oras tikrai pasitaikė labai nuostabus, tai net tėveliams su savo mažosiomis atžalomis nebuvo baugu plaukti.
Dešimties baidarių grupė išplaukėme nuo vadinamo „Lakštingalų slėnio“ ir po penkių valandų pasiekėme galutinį tašką-Žemygalą. Mus pasitiko Rokynės bendruomenės baidarių nuomos komanda. Visi buvome parvežti į bendruomenę. O čia jau laukė gardūs pietūs (šaltibarščiai, košė, gaiva).
Grįžome į namus nuotaikingi, pasisėmę saulės ir vandens energijos, įgavę pasitikėjimo savimi ir savo šeimos nariais, draugais ir kolegomis.

Projekto vadovė Dalytė Raudonienė