text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Nors ir sunkus laikotarpis, pandemija, tačiau ramoniškiai visvien surengė nuotolinį kalėdinį renginį „Laukiame Kalėdų senelio“. Kalėdų senelis(Irmantas T.) su nykštuku (Odeta Ž.)  gruodžio 20 d. jau nuo 10 val. važinėjo Ramonų gatvelėmis ir nešiojo dovanėles į namus. Abu veidus užsidengę kaukėmis. Šiemet jie  buvo tylūs, susirūpinę. Kur čia linksmas būsi, kai tavęs niekas nebeapkabina, nepabūčiuoja. Dovanėles reikia įteikti per atstumą (pro durų tarpą ar pravertą langą) ar net užkabinti ant durų rankenos. Ir vis kaltas tas virusas-Covid-19. Jis žmones ir vaikus uždarė į kambarius, neleidžia prie bendruomenės eglutės bendrai šokti, dainuoti. Bet senelis visus pagyrė, kad yra geručiai ir taip saugojasi nuo „negeros“ ligos. Už tai vaikučiams, vienišiems seneliams,  šeimoms, aktyviausiems bendruomenės nariams kartu su  dovanėlėmis įteikė ir  Saugaus Eismo priemones- kam atšvaitus, kam šviesą atspindinčias liemenes, krepšelius, pakabukus. Visiems palinkėjo būti sveikiems,  saugiai elgtis kelyje. O kad būtų matomi -visada  nešioti priemones , kurios atspindi šviesą tamsiu paros metu.

Kad Kalėdų seneliui su nykštuku būtų lengviau pasiekti  visus laukiančius, jiems talkino socialinė darbuotoja Daiva Žemaitienė , bendruomenės aktyvistė Danutė Jurkienė ir pati bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė.

Visiems aplankytiesiems buvo palinkėta sveikatos , ištvermės karantino laikotarpiu ir ramių šv. Kalėdų.

Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė          

Nuotraukos Dalytės Raudonienės