text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba kartu su Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga ir Raseinių rajono vietos veiklos grupe ,,Raseinių krašto bendrija“ pakvietė rajono kaimo bendruomenių ir VVG narius vykti į pažintinę išvyką po Kėdainių rajoną. Į išvyką, kuri organizuota pagal Raseinių ir Kėdainių rajonų bendradarbiavimo sutartį, visus išlydėjo Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis. Meras pasidžiaugė bendruomenių aktyvumu, noru keliauti ir susipažinti su kaimyninio rajono žymiomis vietomis. Bendruomenių atstovai lankė Kėdainių senamiestį, Paberžės bažnyčioje susipažino su Tėvo Stanislovo sukauptomis saulučių, žibintų, liturginių maldynų, įvairių buitinių rakandų kolekcijomis, lankėsi 1863 m. sukilimo muziejuje. Labai svetingai visus priėmė ir Pelėdnagių kaimo bendruomenė. Pirmininkė Virginija Vilkelienė surengė apžvalginę ekskursiją po kaimą, kuriame jaukiai tvarkomoje aplinkoje įsikūrę daugybę medinių pelėdų. Dalyvaudami teminio Pelėdų kaimo programoje, klausėmės linksmos kaimo pavadinimo atsiradimo legendos, vaišinomės morkų pyragu ir gilių kava, dainavome ir atlikome įvairias užduotis. Pelėdų edukacinė programa padarė mums didelį įspūdį ir suteikė labai daug gerų emocijų, naujų minčių ir idėjų.
       Dėkojame VšĮ „Atrask Raseinius“ direktoriui Arnas Zmitra ir Raseinių rajono savivaldybei už suteiktą transportą kelionei.