text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

               

 

Kiekvienų kalendorinių metų pradžioje bendruomenių pirmininkai atidžiai seka valstybinių institucijų skelbiamus kvietimus teikti paraiškas įvairių projektų finansavimui. Kaimų bendruomenėms tai puiki galimybė gauti lėšų renginiams, inventoriui įsigyti ar patalpų remontui, tad daugelis bendruomenių rašo ir teikia projektus. Kaimo bendruomenė “Bliūdžiai” šiemet vykdė Žemės ūkio ministerijos finansuojamą projektą pagal veiklos sritį “Kaimo bendruomenės materialinės bazės sukūrimas ir (arba) stiprinimas”.Paraiška buvo įvertinta teigiamai ir paskirtas finansavimas. Bendra projekto vertė- 3370,79 eur. Šios lėšos buvo panaudotos garso ir vaizdo technikos , spausdintuvo iįsigijimui, bendruomenės namų inventorių papildė 50 kėdžių , dokumentų spinta bei rašomasis stalas, taip pat buitinės technikos prietaisai. Baigiantis rugsėjui, projektas buvo baigtas įgyvendinti ir spalio 7-ąją pristatytas Bliūdžių kaimo bendruomenės žmonėms.
Džiugu , kad pavyko sėkmingai įgyvendinti dar vieną bendruomenei naudingą projektą ir belieka tikėtis, kad bendruomenės nariai sėkmingai naudosis įsigytu inventoriumi .

Asta Platonovienė