text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2022 metų pavasarį Lietuvos žemės ūkio ministerija paskelbė apie galimybę bendruomenėms teikti paraiškas pagal keletą veiklos sričių. Kaimo bendruomenė „Bliūdžiai“ pateikė paraišką pagal sritį „Kaimo bendruomenės materialinės bazės sukūrimas ir (arba) stiprinimas“. Bendra šio projekto vertė-2852.58 Eur, 11proc šios sumos -313,78 Eur finansavo Raseinių rajono savivaldybė.
Bendruomenės namai buvo remontuoti seniai, kuomet pradėti vykdyti pirmieji projektai, o kaimo bendruomenė „Bliūdžiai“ pagal panaudos sutartį naudojasi net dviem pastatais, tad šio projekto vienas iš tikslų buvo šiek tiek atnaujinti patalpas . Tad už gautas lėšas bendruomenės namuose ( Beržų g.14) įrengtas oro kondicionierius, antrojo aukšto sienų remontui nupirkti dažai ir perdažytos sienos (Beržų g.13), įsigyta pastatoma lentyna, bendruomenės veiklos akimirkoms fiksuoti įsigytas fotoaparatas. Šio projekto pagalba pagerintos buitinės sąlygos bendruomenės namuose, sudarytos sąlygos vaistažolių ar prieskonių džiovinimui ir laikymui, o bendras darbas remontuojant patalpas, surenkant lentyną sutelkė bendruomenės narius .
Džiugu, kad organizuojami tokie projektai, kurių pagalba bendruomenės gali ruošti renginius, tvarkyti teritorijas ar susikurti savo materialinę bazę, bet dar šauniau, kad yra savanorių, kurie padeda įvykdyti šių projektų uždavinius, skirdami savo laiką ir darbą bendruomeninei veiklai. Tad nuoširdus „Ačiū „ Donatai Tarasevičiūtei, Ingridai Pocienei, Vladui Fomenko, Dianai Jakaitienei , Astai ir Rolandui Platonovams už nuoširdžią paramą.

Bendruomenės pirmininkė Laima Kauneckienė