text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Kas mes esame

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija“. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, tel. +370 615 29225. vvgraseiniai@gmail.com

Bendrosios privatumo nuostatos
Mes gerbiame asmens privataus gyvenimo neliečiamumo teisę ir dėsime visas pagrįstai įmanomas pastangas, siekdami užtikrinti svetainėje raseiniuvvg.lt tvarkomų asmens duomenų bei kitos informacijos saugumą ir konfidencialumą.

Lankydamiesi šioje svetainėje ir (ar) naudodamiesi jame esančia informacija ir (ar) paslaugomis, Jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad susipažinote su šiomis privatumo nuostatomis ir jas supratote. Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra keisti šias privatumo nuostatas, todėl, lankydamiesi šioje svetainėje, įsitikinkite, jog esate susipažinę su naujausia privatumo nuostatų versija, kuri bus taikoma kiekvieną kartą Jums apsilankius šiame tinklalapyje.

Apie slapukus

Slapukas yra nedidelis failas, kuris padeda tobulinti svetainėje teikiamas paslaugas, kad jos dar labiau atitiktų vartotojo poreikius. Taip pat informacija gali būti renkama vidiniams tikslams – statistinei analizei (kiek lankytojų apsilanko svetainėje per dieną, kokie puslapiai dažniausiai lankomi, kokie straipsniai sulaukia daugiausia dėmesio ir kokia informacija yra daugiausia dalinamasi socialiniuose tinkluose).

Vartotojas pats renkasi, priimti ar nepriimti slapukus. O jei interneto naršyklė slapukus priima automatiškai, vartotojas gali pakeisti programos parametrus į sau priimtinus.

Kaip nutraukti slapukų naudojimą?

Įspėjame, jog slapukų blokavimas gali nutraukti vartotojo priegą prie tam tikrų svetainės funkcijų ir jų veikimo, dėl to naršymas gali tapti neefektyvus arba neįmanomas.

Jeigu nepageidaujate, jog duomenys apie jūsų naršymą mūsų svetainėje būtų renkami, galite nesutikti su tuo keisdami savo naršyklės nustatymus.

Nuorodos į kitas svetaines

Atkreipiame dėmesį, kad mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Kai vartotojas paspaudžia nuorodą ir yra nukreipiamas į kitą svetainę, mūsų privatumo politika netenka galios. Būkite atidūs ir susipažinkite su kitų svetainių privatumo taisyklėmis.

Sutikimas

Lankydamiesi svetainėje www.raseiniuvvg.lt Jūs sutinkate, jog esate susipažinę su taikoma privatumo politika ir jai neprieštaraujate.

Iškilus klausimams, kreipkitės:El. paštu: vvgraseiniai@gmail.com