text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Nenumaldomai artėjantys į pabaigą, šie metai buvo ypatingi visam Šiluvos miesteliui. Visus metus garbingai neštas mažosios kultūros sostinės titulas padovanojo ne tik gražių įspūdžių, bet ir nemažai atsakomybės. Tam, kad Šiluvą būtų galima kuo patraukliau pristatyti kitų miestų ir miestelių gyventojams, VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ daug dėmesio skyrė naujų suvenyrų su Šiluvos miestelio simbolika įsigijimui.
Raseinių rajono savivaldybės kaimo plėtros fondo piniginė parama suteikė galimybę įsigyti naujų suvenyrų – knygų, puodelių, magnetukų, lankstinukų, kurie buvo dovanojami į Šiluvą atvykusiems svečiams ar vežami į kitų miestų bendruomenes įvairių renginių metu. Kadangi per visus metus buvo suorganizuota nemažai renginių ir išvykų, bendruomenės atstovai džiaugiasi, kad visų jų metu buvo galima ne tik pasakoti apie Šiluvą, rodyti talentingus šiluviškių pasirodymus, bet ir palikti mažą prisiminimą apie miestelį bei padovanoti suvenyrų. Daugelis negailėjo gražių žodžių ant magnetukų ar puodelių pamatę Šiluvos vaizdus ir prisipažino, kad taip tik dar labiau sustiprėjo noras aplankyti šią mažąją kultūros sostinę.
VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ ir visi, kurie prisidėjo prie mažosios kultūros sostinės vardo atstovavimo dėkoja Raseinių rajono savivaldybei už pagalbą ir paramą įsigyjant suvenyrus. Jie padėjo reprezentuoti miestelį, skleisti žinią apie gražias Šiluvos vietas ir palikti dalelę miestelio kiekvienam sutiktam.
Bendruomenės tarybos narė J.Sebeckytė