text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Balandžio 14-ąją Šiluvos gimnazijos jaunieji šauliai vyko į Jurbarko rajone esantį Pašaltuonio kaimą, iš kurio daugiau nei 1000 žygeivių išsiruošė į žygį mišku. Susirinkusiųjų laukė nelengva trasa pelkėtomis vietomis, kirtavietėmis, kempsynais, bet dauguma žygiavo su dideliu entuziazmu ir plačiomis šypsenomis veiduose. Kad šiluviškiai ne tik žygio metu, bet ir po jo būtų saugesni, matomesni, Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ jauniesiems gimnazijos šauliams padovanojo šviesą atspindinčių priemonių, priminė saugaus elgesio taisykles kelyje, palinkėjo sėkmės ir ištvermės nelengvoje žygio trasoje, kurios ilgis 22 kilometrai. Sėkmingai sugrįžę, visi dalyviai gavo diplomus, pažyminčius, kad dalyvavo pėsčiųjų žygių asociacijos organizuotame žygyje „Kęstutėnai 2018“ ir įveikė 22 km. trasą.
Džiaugiamės, kad gimnazijos jaunieji šauliai aktyviai dalyvauja tokiuose renginiuose, linkime nenustoti ir siekti dar didesnių tikslų!

Bendruomenės tarybos narė Justina Sebeckytė