text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Kai vasaros oras lepina skaisčiais saulės spinduliais ir noras būti gryname ore nustelbia kitas veiklas, pats laikas susitikti bendraminčiams ir leistis į žygį pėsčiomis. Šiais metais jėgas suvienijo Šiluvos miestelio biblioteka, Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ ir RKKSC sporto specialistė Šiluvoje ir kartu suorganizavo pėsčiųjų žygį Šiluvos apylinkėmis. Jis buvo skirtas vietovardžių metams paminėti bei padėkoti už Lietuvos laisvę.
Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė susirinkusiems žygeiviams priminė saugaus eismo keliuose taisykles, padovanojo šviesą atspindinčias priemones, išlydėjo linkėdama lengvo ir saugaus žygio maršruto.
Šiluva, Grigaičiai, Šiauleliai, Varkaliai, Dumbulė, Lukaičiai, Katauskiai – vietovardžiai, kurie skambėjo žygio metu. Šiaulelių piliakalnio papėdėje, sustojus trumpam atsipūsti, žygio dalyvės spėjo pavartyti knygas, pasidomėti apie šią vietovę, susipažinti su valstybės saugomu gamtiniu objektu.
Dėkojame žygeiviams už puikų laiką kartu, už bendrystę, už domėjimąsi aplinkiniais kaimais, už gebėjimą padėti artimam. Iki kitų kartų!!!

Bendruomenės tarybos narė Justina Sebeckytė