text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gegužės 12-ąją į Šiluvos kultūros namus rinkosi balsingiausi Raseinių rajono vokaliniai ansambliai ir solistai, dalyvavę konkurse „Pavasario balsai“. VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ susirinkusiesiems dėkojo už gražias dainas, džiaugėsi dalyvių gausa, linkėjo visokeriopos sėkmės, kvietė dar ne kartą atvykti pasisvečiuoti į Šiluvą – mažąją Lietuvos kultūros sostinę 2018.
Na, o kad konkurso dalyviai būtų saugesni ir pastebimi vairuotojų, jiems buvo padovanoti šviesą atspindintys pakabukai, kita saugaus eismo atributika, primintos saugaus elgesio keliuose taisyklės. Vasarai artėjant ir eismui intensyvėjant turime pasirūpinti savo ir artimųjų saugumu, saugiai elgtis prie vandens telkinių, tamsiuoju paros metu segėti atšvaitus, važiuojant dviračiais – dėvėti ryškiaspalves liemenes. Tikimės, kad padovanotos priemonės padės išvengti nelaimingų nutikimų ir išsaugoti gyvybes.
Iki kitų susitikimų!
Bendruomenės tarybos narė J. Sebeckytė