text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Lietuvos automobilių kelių direkcija kiekvienais metais trečiąjį lapkričio sekmadienį mini žuvusiems eismo įvykiuose dieną. Asociacija „Kaimo svetainė“ prisidėdama prie akcijos paminėti žuvusiuosius surengė saugaus eismo akciją „Uždek žvakutę“.

Automobilių stovėjimo aikštelėje prie kapinių stebėjome, kaip vairuotojai ir pėstieji elgiasi sankryžose, važiuodami iš ar išvažiuodami į jas, ar praleidžia pėsčiuosius. Ir kaip kertant pagrindinę kelio dalį elgiasi  pėstieji. Neteisingai elgiantiems įteikėme po atšvaitą ir priminėme kaip reikia saugiai elgtis.

Vykstant atgal uždegėme žuvusiesiems kelyje Raseiniai-Gabšiai po žvakutę.

Akcijos metu per nedidelį laiko tarpą išdalinome 21 atšvaitą ir 3 liemenes.

Asociacija „Kaimo svetainė“ taip pat siekia atkreipti visuomenės dėmesį ir pasibelsti į kiekvieno asmeninę atsakomybę, kad suprastų jog kelyje kiekvienas atsakingas už savo elgesį. Kad saugotis turi ir laikytis kelių eismo taisyklių ne tik vairuotojai bet ir pėstieji, kad išvengtume beprasmių aukų.