text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Nuo ko viskas prasideda? Vištos ar kiaušinio? Adomo ar Ievos? Balto popieriaus lapo? Rytojaus? Pirmadienio? Naujųjų Metų?

Po išdalintų kalėdinių dovanų, naujametinių pažadų susirinkę  pavakaroti biliūniškiai bandė atsakyti ne tik į šį klausimą, bet vieni su kitais smagiai pabūti, nueinančius metus aptarti, ateitį paplanuoti, aktualijas apkalbėti bei pasidžiaugti, kad visi sveiki ir gyvi, kad nesėkmės ir nelaimės aplenkė visų namus,  niekas nepateko ir nesukėlė jokio autoįvykio. Kiek ilgiau ir stabtelėjome prie saugaus eismo. Trumpos, tamsios dienos, ilgi vakarai, nuolat kintančios oro sąlygos, slidūs, nebarstomi keliai, kaimo gyvenvietės be šaligatvių dažnai apsunkina eismo sąlygas, Ir tai kartais tampa vienodas iššūkis tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. Todėl uždarius namų duris būtina galvoti ne tik apie savo, bet ir aplinkinių eismo saugumą, o sutiktus be atšvaitų pėsčiuosius, būtinai jais apdovanoti. Nes viskas prasideda nuo mūsų ir nuo dabar. Ir nieko neatidėkite rytdienai, gyvenkit dabar! 

Biliūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė