text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio proga, organizuojama antri metai Neringos šokių studijos 5 dienų vasaros stovykla ,,DRAUGAI“ vadovė Neringa Šlopšnienė, Mirklių kaimo bendruomenės narė. Stovyklautojai įsikūrė kaip ir pernai Raseinių rajono kaimo turizmo sodyboje ,,Fliorencija“ , labai gražioje aplinkoje. Stovykloje dalyvauja 7-14 metų amžiaus vaikai iš Mirklių, Šiluvos, Girkalnio, Ariogalos kaimo bendruomenių, Kauno miesto, Vilniaus užsienio ir Raseinių miesto stovyklautojai. Jie pirma stovyklos dieną supažindinami su saugaus eismo taisyklėmis, pirmąja medicinine pagalba, šokiais, menais, įvairiais netradiciniais žaidimais, sportu ir įvairiausiais rankdarbiais.
Stovyklos tikslas – mokyti vaikus bendravimo, prasmingų laisvalaikio praleidimo būdų, patobulinti žinias apie šokį, įsigilinti į šokio istoriją. Stovykloje vaikai suskirstyti į tris amžiaus grupes. Su vaikais dirba patyrę vadovai.
2018 m. birželio 18 d. 17.00 val. į šią stovykla atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato vyriausias tyrėjas Darius Jonaitis. Jis vaikučiams parodė filmuota medžiagą, kaip saugiai elgtis kelyje,prie vandens. Kada ir kaip kviesti pagalbą. Priminė kelių eismo taisykles, vaikai atsakinėjo į klausimus. Kaip saugiai elgtis kelyje, gatvėje. Gražina Andraitienė visus pasveikino, palinkėjo saugiai elgtis ir išdalino kiekvienam vaikučiui po atšvaitą, o vadovėms Neringai, Aurelijai ir Vilmai po pirkinių krepšį su atšvaitu.
Planuojama, kad ateinančiais metais stovykla bus dar įdomesnė , įvairesnė.

Raseinių rajono Mirklų kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė