text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Pats gražiausias metų laikas prasidėjo tradicinėje stovykloje ,,Draugai“ , kur stovyklautojai suvažiavę iš įvairių miestų, miestelių, įsikūrę kaip ir prieš kelis metus , labai gražioje aplinkoje Kaimo turizmo sodyboje ,,Fliorencija“ . Jei vadovauja Neringos šokių studijos vadovė Neringa Šlopšnienė ,Mirklių kaimo bendruomenės narė ir taip pat vadovė Aurelija Balčiūnienė. Penkių dienų vasaros stovykla ,,Draugai“. Stovykloje dalyvavo 7-15 metų amžiaus vaikai.
Stovyklos tikslas – mokyti vaikus bendravimo, prasmingų laisvalaikio praleidimo būdų, patobulinti žinias apie šokį, įsigilinti į šokio istoriją. Vyko edukaciniai užsiėmimai , netradicinės sporto varžybos ir dar daug įvairių užsiėmimų. Stovykloje vaikai suskirstyti į dvi amžiaus grupes. 2019 m. birželio 25 d. 17.00 val. į šia stovyklą atvyko iš Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė. Pareigūnė vaikučiams išdalino su policijos atributika balionus, parodė filmuota medžiagą , kaip saugiai elgtis kelyje, prie vandens. Kada ir kaip kviesti pagalbą. Priminė kelių eismo taisykles, vaikai aktyviai atsakinėjo į klausimus. Kaip saugiai elgtis kelyje, gatvėje. Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ Bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė kartu su policijos atstove išdalino atšvaitus ir kitas reikiamas priemones. Pas vaikučius atvyko ir policijos bičiulis Amsis. Tuo užtikrinome, kad stovykloje vaikučiai bus saugūs ir saugiai grįš į namus.
Planuojama, kad ateinančiais metais stovykla bus dar įdomesnė, įvairesnė.

Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė ir
Vadovė Neringa Šlopšnienė