text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2018 m. gegužės 26 d. gražų saulėtą rytą prasidėjo vadovės Neringos Šlopšnienės žodžiais ,, Šokis – tai žaidimas, kurio metu mes turime galimybę iš vienos „realybės“ pereiti į kitą. Tokią, kurioje tiesiogiai atsispindi kiekvieno žmogaus psichologinis gyvenimas. Čia svarbu viskas – kaip žmogus juda, ką jis jaučia, kai šoka, kokias elgesio ir bendravimo strategijas naudoja. Taip pat – kaip žmogus keičiasi judesio vystymosi procese, šoku nes esu laiminga, šoku nes esu laisva“ sveikinimais ir palinkėjimais. Šokėjai atliko daug gražių šokių. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Taip pat šokėjams buvo skirtas didelis dėmesys eismo saugumui.
Apie saugų eismą gatvėje, kelyje ir tinkamą elgesį priminė policijos pareigūnė Giedrė Deveikienė dalyvavo policijos rėmėjos. Vyko viktorina, žaidimai ir bendruomenės pirmininkė išdalino atšvaitus ir kitas reikiamas priemones. Tuo užtikrinsime, kad Mirklių kaimo bendruomenės vaikai ir Neringos šokių studijos vaikai saugiai elgsis ir sveiki grįš į namus.
Vyko vaikučių tarp tėvelių sportinės rungtys. Buvo įteikti nugalėtojams taurės, medaliai, prizai ir padėkos. Mūsų mažieji šokinėjo ant batutų. Buvo atliktas finalinis šokis, visi vaišinomės tortu, gardžia koše, buvo paleisti į dangų balionai su vaikučių išsipildymo norais. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė